KAPAT× Telefon +90 555 002 64 71

 

 

  METROPOL BÖCEK İLÇLAMA

Metropol Böcek İlaçlama hizmetleri firmamız haşere ilaçlama konusunda BİYOSİDAL ÜRÜN belgesine sahip uzman kadromuz geniş yelpazeli servis ağı ve piyasadaki adı ile hizmet verdiği bireysel ve kurumsal müşteri statüsü ile Marmaranın en çok tercih edilen ilaçlama firmasıdır.         Heşere mücadelesi ve kemirgen mücadelesi konularında verdiğimiz hizmet DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ (WHO) yönergeleri doğrultusunda TÜRKİYE HALK SAĞLIĞI kurumunun uygun gördüğü kriterlere %100 uyum göstermektedir. 20 yıllık tecrübemizle sizlere bir telefon kadar yakınız. ÖNCE İNSAN ve ÖNCE SAĞLIK ilkelerimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

  HAKKIMIZDA

 

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen süre içerisinde ülkemizde uluslar arası kalite standartlarının çok üzerinde bir böcek ilaçlama hizmet sunma hedefindedir. Alanında uzman ve profesyonel olan ekibimiz sayesinde müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmeti müşterilerimizle buluşturmaktayız. Ayrıca teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek böcek ilaçlama hususunda tüm donanımlara sahip olan firmamız, mükemmel bir böcek ilaçlama hizmeti sunmak konusunda oldukça iddialıdır. Bununla birlikte çevreye ve doğaya zarar vermeden duyarlı ve yenlikçi çözümler oluşturan firmamız, sizlere hizmet sunuyor olmaktan büyük bir gurur duymaktadır.

 

  MİSYONUMUZ

 

Yüksek kalitede bir hizmet anlayışını doğaya karşı duyarlı bir çalışma prensibiyle buluşturan firmamız, insan hayatının kolaylaştırılması hususunda önemli değerlerin kazandırılmasına yönelik olarak faaliyet göstermektedir. Böcek ilaçlama hususunda öncü olan firmamız, sosyal sorumluluklarının da bilincinde olarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Alanında yenilikçi ve öncü olan firmamızın en temel misyonu; yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmeti sunmaktır. Yine firma bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımızın sürekli olarak kendilerini geliştirme hususunda eğitimler almasını temin eden firmamız, böcek ilaçlama konusunda çağın gereklerine en uygun modern bir hizmet sunma kabiliyetine sahiptir.

 

  VİZYONUMUZ

 

Uluslar arası kalite standartları ölçeğinde oluşturmuş olduğumuz hizmet stratejimiz sayesinde müşteri tercihlerine önem vererek, alanında 1 numara olma yolunda ilerlemekteyiz. Saygın bir kuruluş olarak güvenli, şeffaf, huzurlu ve demokratik bir ortam oluşturarak, hem çalışanların hem de müşterilerin taleplerini yerine getirmek hususunda oldukça başarılıyız. Müşterinin, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin mutluluğu için çalışan firmamız, bu hedefin sorumluluğu içerisinde hareket etmektedir. Modern bir hizmet sunma konusunda iddialı olan firmamız, bunun için kendini sürekli olarak güncellemek konusunda oldukça titiz bir çalışmaya imza atmaktadır. Temel değerlerimizden ve hizmet kalitemizden taviz vermeden etkili bir iş ahlakı ile hizmet üreten firmamız, kaliteli bir iş yapma hususunda etkili bir politikaya da sahiptir. Bu doğrultuda, kendi değerler sistemini oluşturma noktasında başarılı olan firmamız, kendisini çağın gereklerine göre sürekli olarak geliştirmektedir. Unutmayın; ‘’Böcek İlaçlama Güven İster.’’ Sloganıyla siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyor olmaktan büyük bir kıvanç duymaktayız.

ZAMANINDA VE ANINDA İLK MÜDAHALE

 

Böcek haşere ve kemirgen ilaçlama konusunda Marmara bölgesinin tümü İstanbul Avrupa ve Anadolu yakalarında İzmir bölgesinin tüm ilçelerin tüm mahallelerine maksimum 2 saat içerisinde teknisyen kadromuz ve geniş servis ağımız ile siz değerli müşterilerimizin sorunlarına acil bir şekilde müdahale edebilmekteyiz. İlaçlama firması olarak müşterilerimizin karşılaştıkları sorunları kendi sorunlarımız kabul edip  bir önce ve %100 bir şekilde çözüme kavuşturmak en belirgin ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Böylece siz değerli müşterilerimizin sağlığı ve hizmet beklerken kaybettiği zamanın ne kadar değerli olduğunu bilip bu doğrultuda hareket etmekteyiz. Peki haşere mücadelesinde ilk anda müdahale neden önemlidir. bu sorunun cevabı ^Biyoloji Bilimi^ tarafından insanlara sunulmuştur. Böceklerin yaşam döngüsü insanlara verdiği maddi manevi zararlar ve bulaştırdıkları çeşitli hastalıklar ve çabuk çoğala bilme yeteneklerinde gizli olup önlenemez bir hale gelmeden ve sağlığımızla oynamalarına iizn vermeden acil bir şekilde önlem alınmalıdır. Marmara ve İzmir bölgelerinde mücadele ettiğimiz türler böcek türleridir. Yeryüzünde sayısı net olarak belirlenememiş milyonlarca böcek türü mevcuttur. Ve bu böceklerin öoüu kendi içlerinde dahi çeşitlilik gösterirler. Bu böceklerin her bir türü kendi iöinde milyonlarcadır. En can alıcı özellikleri çabuk üreyebilmeleri ve bulundukları ortama çok çabuk uyum sağlaya bilmeleridir. Bu nedenlede mücadelesi oldukça zor ve teferrutlı olan haşereler ilk görüldüğü anda SAĞLIK BAKANLIĞI onaylı BİYOSİDAL ÜRÜN uygulama belgesine sahip konunun uzmanı firmalar ile irtibata geçilerek müdahale edilmelidir. Yukarıdada belirttiğimiz gibi ÖNCE İNSAN ÖNCE SAĞLIK ilkelerimiz ile METROPOL BÖCEK İLAÇLAMA olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.   7/24 Bize ulaşabilirsiniz.                                                                                                             BÖCEK İLAÇLAMA FİRMASI SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Böcek ilaçlama sektöründe dikkat edilmesi gereken en önemli kriter TÜRKİYE SAĞLIK BAKANLIĞI kriterlerine uyum sağlamayan kaldırım altı firmaların siz değerli müşterilerimizin sağlığını hiçe sayarcasına yaptıkları uygulamalardır. Her hangi bir firmadan ilaçlama hizmeti almadan önce SAĞLIK BAKANLIĞI onaylı olmasına BİYOSİDAL ÜRÜN uygulama belgesine sahip olmasına ve takım arkadaşları teknisyen ekiplerinin SAĞLIK BAKANLIĞI nın vermiş olduğu özel eğitim ve seminerlere katılıp gerekli bilgi ve donanıma sahip olduklarına dair girdikleri sınavdan %100 başarı ile tamamladıklarına dair verdikleri BİYOSİDAL ÜRÜN uygulayabilir sertifakasına almaya hak kazanmış ve bu belgeyi alıp firmanın teknisyen dosyasında bulundurduklarına emin olunmalıdır.Bu sayede daha büyük sağlık problemleri yaşamanızında önüne geçmiş olursunuz.Firmamız bu saydıklarımız tüm kriterlere uygun olarak hizmet vermektedir. Sizlere daha sağlıklı fikir verebilmek için bütün evraklarımızı ve onay belgelerimizi sitemizde yayınlayıp siz değerli müşterilerimizin incelemelerine kolaylık sağlamış bulunmaktayız. METROPOL BÖCEK İLAÇLAMA olarak sorununuz sorunumuz sağlığınız sağlığımızdır. ÖNCE İNSAN ÖNCE SAĞLIK kriterlerimizden hiç vaz geçmeyerek siz değerli müşterilerimizin güveni kazanmış bulunmaktayız.  METROPOL BÖCEK İLAÇLAMA 7/24 Hizmetinizdeyiz.